Srednja škola Oroslavje

« Ožujak 2021 »

KAKO COVID -19 NIJE UKRAO BOŽIĆ štićenicima Centra za rehabilitaciju Pustodol
Autor: Branko Čičko, 16. 12. 2020.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju tradicionalni odlazak u Centar za rehabilitaciju u Pustodolu nije bio moguć, no to nije spriječilo naše učenike, profesore i djelatnike da se potrude štićenicima doma uljepšati Božićno razdoblje i ove godine.

Djelatnici i štićenici se od ❤️zahvaljuju svim učenicima koji su poklonili svoje igračke, plišane i edukativne, bojanke i slikovnice te profesoricama koje su organizirale takvo prikupljanje (M. Jazvec, R. Čandrlić, A. Knežević-Hesky). Slatkiše i ostale namirnice prikupili su učenici 2.a (Valentina, Gloria, Stjepan i Jan) sa svojom razrednicom prof. Krsnik. Kako Božić ne bi ostao bez mirisa i okusa mandarina potrudili su se ravnateljica i stručno osoblje, a svoju donaciju dala je i djelatnica Neretvanskih mandarina.

Veselje dostaviti poklončiće u Centar za rehabilitaciju u utorak 15.12. u poslijepodnevnim satima je pripalo učeniku Janu i njegovoj razrednici, prof. Krsnik, pedagoginji Mariji Banožić Aličević i psihologinji Maji Vdović, a dočekala ih je gđa Slađana Klanjčić, dipl. socijalna radnica s Božićnim čestitkama koje tradicionalno izrađuju štićenici.

Štićenici se vesele ponovnom druženju, plesu i pjesmi te uljepšavanju uz naše učenice frizerke i kozmetičarke i nastavnicom stručnih predmeta Jagodom Žegrec u skora bolja vremena.