VIJESTI
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ROKO KNEZIĆ - POBJEDNIK 9. NOVOGODIŠNJEG TURNIRA BOWLING KLUBA "NOMAD"
Autor: Marija Ubrekić, 10. 1. 2022.

Ovog vikenda u Bowling centru Rock 'n' Bowl u Zaprešiću održan je 9. Novogodišnji turnir u bowlingu u organizaciji Bowling kluba Nomad. Nastupilo je 36 igrača bowlinga iz Slovenije i Hrvatske. Roko Knezić srušio je 224 čunja i osvojio 1. mjesto, Željko Barunčić srušio je 201 čunj i zauzeo 2. mjesto, Igor Habljak srušio je 175 čunjeva i zauzeo 3. mjesto, a Ivica Andreić je sa 159 čunjeva osvojio 4. mjesto.

Pobjednik Novogodišnjeg turnira Roko Knezić iz Oroslavja u zimskom prijelaznom roku napustio je BK Nomad i sada igra za BK Zagreb.

Roko bi krajem ožujka trebao s Bowling reprezentacijom Hrvatske nastupiti na Mediteranskom prvenstvu koje bi se trebalo održati u Ateni.