preskoči na sadržaj

Srednja škola Oroslavje

Login
ZIMSKA ŠKOLA INFORMATIKE

Obrazac za prijavu:
link

Plakat:
plakat.pdf

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

POPIS UČENIKA 2.RAZREDA

Popis učenika 2.A razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Ivana Belinić
2. Lorena Breber
3. Antonio Boroša
4. Vito Frinčić
5. Agata Gredičak
6. Karlo Rok Gredičak
7. Valentina Haus
8. Rene Hursa
9. Ema Jagarinec
10. Lara Jagečić
11. Petra Kovačić
12. Ines Kralj
13. Luka Kuhta
14. Lea Lendrec
15. Jessica Masten
16. Dora Oremuš
17. Eva Pelko
18. Lucija Poslek
19. Josip Škreblin
20. Mihael Šuk
21. Monika Tupek

 

Popis učenika 2.B razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Leopold Benc
2. Martin Bodalec
3. Marcel Broz
4. Filip Cukovečki
5. Kristijan Gajšak
6. Jakov Gorup
7. Domagoj Horvatek
8. Mario Ivančić
9. Luka Juranić
10. Denis Jureša
11. Petar Kadojić
12. Franko Ladišić
13. Borna Mlinarić
14. Stanislav Novina
15. Miroslav Novosel
16. Fabijan Pasanec
17. Kristijan Sinković
18. Rok Sinković
19. Roko Škrinjar
20. Mario Štehec
21. Dominik Tomić
22. Leon Zdolc

 

Popis učenika 2.D razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Branko Bočkaj
2. Viktor Čmarec
3. Marko Halužan
4. Vinko Herceg
5. Marko Hrestak
6. Jasmin Huško
7. Mladen Jelačić
8. Antonio Kiseljak
9. Dario Lončarić
10. Nikola Martinić
11. Marko Mohač
12. Antonio Pergarić
13. Martin Petrovečki
14. Mihael Ptičar
15. Stjepan Putak - Ivić
16. Matija Som
17. Karlo Svečnjak
18. Eduardo Tepeš
19. Jelena Tisanić
20. Marko Vuk

 

Popis učenika 2.E razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Marko Boršić
2. Matija Bosnar
3. Siniša Cesarec
4. Niko Čoh
5. Dalibor Čukac
6. Luka Fišter
7. Nikola Fišter
8. David Klauški
9. Stiven Klauški
10. Ante Knežević
11. Sebastijan Koprivnjak
12. Mateo Kramarić
13. Nikola Kroflin
14. Karlo Kusec
15. Kristijan Mikulić
16. Karlo Pleško
17. Antonio Smrečki
18. Kristijan Špoljar
19. Dominik Štimac
20. Jurica Rok Zajec

 

Popis učenika 2.F razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Valerija Babić
2. Roberta Bedek
3. Jelena Curi
4. Lea Dravinec
5. Josipa Granc
6. Sara Horvat
7. Ivana Hrgetić
8. Patricia Ivić
9. Martina Kahlina
10. Martina Kerep
11. Adriana Kesak
12. Mateja Klasić
13. Nikolina Lacković
14. Lorena Mojčec
15. Maja Očić
16. Danijela Skozret
17. Klaudija Smrečki
18. Ivana Tupek
19. Vlatka Vrbanc

 

preskoči na navigaciju