Dan žena u Srednjoj školi Oroslavje
Autor: Marina Krsnik, 8. 3. 2012.

Eaglesi sa svojim profesorima, učenicima i djelatnicima škole obilježili Međunarodni dan žena.

Na Dan žena, Eaglesi su ponovo svojim profesorima pripremili ugodno iznenađenje; svečanost, citate o ženama i karanfil za svaku profesoricu u znak pažnje. U pripremi i organizaciji svečanosti sudjelovalo je petnaestak učenika iz svih gimnazijaksih razreda; oni zaista zaslužuju da se njihova imena istaknu u ovom članku: Iva, Marijana, Blanka, Ana, Đurđica, Hrvoje, Anja, Lucija, Maja, Filip, Matija, Ena, Dora, Petra, Tamara, Tamara, Ivana, Ella i Lea. Svoje su goste zabavili  svojim izborom najzaslužnijih žena iz razližitih područja znanosti, kulture, obrazovanja, filma, glazbe, mode, književnosti i humanitarnog djelovanja, izvrsnim glazbenim programom i recitacijama. O povijesti obilježavanja Dana žena upoznale su nas Dora i Ena.

Još jednom su nam Eaglesi priuštili zabavno-edukacijski izlet u svijet žena.

Bili ste super!

On 8 March, the International Women’s Day, the Eagles have prepared a presentation on extraordinary women in the world of literature, music, film, fashion, science, humanitarianism and education, beautifully performed songs by Adele, U2, Žak Houdek and Ivana Kindl and handed coronations and quotations about women to their teachers.

Everybody had a great time and enjoyed in the work of these imaginative and hardworking students.