preskoči na sadržaj

Srednja škola Oroslavje

Login

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

POPIS UČENIKA 1.RAZREDA

Popis učenika 1.A razreda šk.god. 2016./17.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Ivana Belinić
2. Lorena Breber
3. Antonio Boroša
4. Vito Frinčić
5. Agata Gredičak
6. Karlo Rok Gredičak
7. Valentina Haus
8. Rene Hursa
9. Ema Jagarinec
10. Lara Jagečić
11. Laura Jakčin
12. Petra Kovačić
13. Ines Kralj
14. Luka Kuhta
15. Lea Lendrec
16. Jessica Masten
17. Dora Oremuš
18. Eva Pelko
19. Lucija Poslek
20. Josip Škreblin
21. Mihael Šuk
22. Monika Tupek

 

Popis učenika 1.B razreda šk.god. 2016./17.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Leopold Benc
2. Martin Bodalec
3. Marcel Broz
4. Filip Cukovečki
5. Kristijan Gajšak
6. Jakov Gorup
7. Domagoj Horvatek
8. Mario Ivančić
9. Luka Juranić
10. Denis Jureša
11. Petar Kadojić
12. Franko Ladišić
13. Borna Mlinarić
14. Stanislav Novina
15. Miroslav Novosel
16. Fabijan Pasanec
17. Kristijan Sinković
18. Rok Sinković
19. Roko Škrinjar
20. Mario Štehec
21. Dominik Tomić
22. Leon Zdolc
23. Kristijan Znika

 

Popis učenika 1.D razreda šk.god. 2016./17.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Branko Bočkaj
2. Viktor Čmarec
3. Jurica Glumpak
4. Marko Halužan
5. Vinko Herceg
6. Marko Hrestak
7. Jasmin Huško
8. Mladen Jelačić
9. Antonio Kiseljak
10. Leon Koprivnjak
11. Dario Lončarić
12. Nikola Martinić
13. Marko Mohač
14. Antonio Pergarić
15. Martin Petrovečki
16. Mihael Ptičar
17. Stjepan Putak - Ivić
18. Matija Som
19. Karlo Svečnjak
20. Marko Šimag
21. Nikola Štrucelj
22. Eduardo Tepeš
23. Božidar Trnjar

 

Popis učenika 1.E razreda šk.god. 2016./17.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Marko Boršić
2. Matija Bosnar
3. Siniša Cesarec
4. Niko Čoh
5. Dalibor Čukac
6. Luka Fišter
7. Nikola Fišter
8. David Klauški
9. Stiven Klauški
10. Ante Knežević
11. Sebastijan Koprivnjak
12. Mateo Kramarić
13. Nikola Kroflin
14. Karlo Kusec
15. Kristijan Mikulić
16. Karlo Pleško
17. Antonio Smrečki
18. Kristijan Špoljar
19. Dominik Štimac
20. Jurica Rok Zajec

 

Popis učenika 1.F razreda šk.god. 2016./17.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Valerija Babić
2. Lea Dravinec
3. Josipa Granc
4. Sara Horvat
5. Patricia Ivić
6. Martina Kahlina
7. Martina Kerep
8. Adriana Kesak
9. Mateja Klasić
10. Nikolina Lacković
11. Lorena Mojčec
12. Maja Očić
13. Danijela Skozret
14. Klaudija Smrečki
15. Jelena Tisanić
16. Ivana Tupek
17. Vlatka Vrbanc

 

preskoči na navigaciju