« Travanj 2022 »

SADRŽAJ I NAČIN TESTIRANJA

Obvezno testiranje obuhvaća opći dio, posebni dio i razgovor (intervju).

Opći dio obveznog testiranja obuhvaća znanja iz osnovnog zakonskog propisa koji regulira  srednjoškolsko obrazovanje.

Posebni dio obveznog  testiranja obuhvaća znanja iz poznavanja propisa koji se odnose na školovanje učenika s teškoćama i na postupak ocjenjivanja učenika.

Opći i posebni dio obveznog testiranja provodi se pisanim testom.

Popis propisa za obvezno testiranje utvrđuje Komisija za provedbu natječaja.

Popis pravnih izvora za obvezno testiranje objavljuje se na mrežnoj stranici školske ustanove u odjeljku pod nazivom PRAVNI IZVORI ZA PRIPREMU KANDIDATA ZA TESTIRANJE, koji se nalazi na poveznici: http://ss-oroslavje.skole.hr/pravniizvori

TESTIRANJE KANDIDATA
TESTIRANJE KANDIDATA/TKINJA ZA RADNO MJESTO SPREMAČICE
Branko Čičko / datum: 31. 1. 2024. 13:27

Testiranje kandidata/tkinja za radno mjesto spremačice jezika održati će se u utorak 6.02. 2024. u 12.00 sati u prostoru školske knjižnice u Srednjoj školi Oroslavje. Lj. Gaja 1, Oroslavje.

Na testiranje se pozivaju kandidati/tkinje:

M. H.

D. Š.

OBAVIJEST O TESTIRANJU

Na testiranje se upućuju kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune.

[OPŠIRNIJE]

RAZGOVOR (INTERVJU) S KANDIDATIMA/TKINJAMA

Razgovor (intervju) sa kandidatima/tkinjama za radno mjesto spremačice jezika održat će se u utorak 6. 02. 2024. u prostoru školske knjižnice u Srednjoj školi Oroslavje. Lj. Gaja 1, Oroslavje, u 13.00 sati.

Pravo pristupa razgovoru (intervju) s Povjerenstvom ostvarit će osobe koje zadovolje na pismenom dijelu testiranja.