preskoči na sadržaj

Srednja škola Oroslavje

Login
ZIMSKA ŠKOLA INFORMATIKE

Obrazac za prijavu:
link

Plakat:
plakat.pdf

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

POPIS UČENIKA 3.RAZREDA

Popis učenika 3.A razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. DORIAN BAKRAN
2. REA BOROVČAK
3. ANA BOŽINOVIĆ
4. TINA ČIČKO
5. SILVIJA ERDELIĆ
6. MARTA GREDIČAK
7. VALENTINA HERCIGONJA
8. VIKTORIA HREN
9. IVAN JANĐEL
10. DOMAGOJ JUKIĆ
11. DANIJELA KNEŽEVIĆ
12. SUZANA KRALJ
13. ARMANDO KUCELJ
14. MIA LANDRIPET
15. EMANUELA MARGETIĆ
16. MARIJA MIRT
17. ANTONIJA POSAVEC
18. DOMINIK REŠETAR

 

Popis učenika 3.B razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. FILIP BARIĆ
2. ZLATKO BREBER
3. STJEPAN CIGLENEČKI
4. IVAN GAŠPAR
5. JURICA GORŠE
6. IVAN GREDIČAK
7. MARKO JUREŠA
8. KARLO KOVAČIĆ
9. MATEO KRAJCAR
10. DOMAGOJ LOVREČKI
11. NERMIN MIKLAUŽIĆ
12. MATIJA MIKULEC
13. MATIJA MUČNJAK
14. DOMINIK NOVOSEL
15. KARLO PETRIŠKO
16. KARLO PIHAČ
17. JURAJ POSILOVIĆ
18. DOMINIK POŠTEK
19. PERICA PRACAIĆ
20. DARIO RAŠKAJ
21. LUKA STAREŠINA
22. MARTIN ŠOBAK
23. IVAN ŠOŠTARIĆ
24. TOMISLAV ŠPANEC

 

Popis učenika 3.D razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. PATRIK ASTALOŠ
2. MARKO BALIJA
3. KRISTIJAN BEKINA
4. PETAR BOKUN
5. BORNA ČIČKO
6. TOMISLAV FIŠTER
7. MATTEO GUDIČEK
8. FILIP HAJNIĆ
9. MATEJ HUMSKI
10. JURAJ IVANIĆ
11. DOMINIK JAKOPOVIĆ
12. KRISTIJAN JAPEC
13. FILIP NOŽAK
14. NIKOLA PETRINA
15. ANTONIJO PUTAK - IVIĆ
16. JURICA ŠAMEC
17. ZVONIMIR ŠIMUNIĆ
18. DENIS ŠTEFANOVIĆ
19. MATEO TISANIĆ
20. MATIJA TRUPEC

 

Popis učenika 3.E razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. MIHAEL ANTOLKOVIĆ
2. PATRIK BAČIĆ
3. KRUNO BINGULA
4. IVAN BRLOBUŠ
5. TOMISLAV CINČIĆ
6. MARIO HERCEG
7. DAMIR HLUPIĆ
8. FILIP HORVAT
9. DOMINIK IVANJKO
10. ANTONIJO IVEKOVIĆ
11. ZORAN JAGEČIĆ
12. GORAN JALŠEVEČKI
13. JURICA JURINČIĆ
14. ANTONIO KLANJČIĆ
15. LOVRO KOMLJEN
16. LUKA KONTAK
17. MARTIN KUŠAR
18. JOSIP MAUROVIĆ
19. EMIL MEZDIĆ
20. SINIŠA MILJAN
21. DANIJEL MOŠTAK
22. LUKA SMRKULJ
23. MATIJA ŠOŠTAR
24. SANDI ŠURBEK

 

Popis učenika 3.F razreda šk.god. 2017./18.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. HELENA BELINA
2. LUCIJA ČUČEK
3. IVA FILIPČIĆ
4. MONIKA GRAH
5. PETRA GREGURIĆ
6. TARRA GRKOVIĆ
7. KSENIJA HRIBERSKI
8. IVA KADA
9. LUKA AMADEUS KAPITAN
10. MARTINA KUČAK
11. SARA KUČAK
12. SARA LELJAK
13. SILVIJA MEŠTROVIĆ
14. VALENTINA MIKULIĆ
15. LUCIJA MUTAK
16. SILVIJA PIŠKOVIĆ
17. KAROLINA ROBINA
18. SARA ROŽIĆ
19. MARTINA ŠĆUKANEC
20. IRENA ŠPOLJAR
21. NATALIA ŠTIPAK
22. PETRA ŽIGOVEČKI
23. HELENA ŽUKINA

 

preskoči na navigaciju