preskoči na sadržaj

Srednja škola Oroslavje

Login

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

POPIS UČENIKA 3.RAZREDA

Popis učenika 3.A razreda šk.god. 2018./19.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Ivana Belinić
2. Antonio Boroša
3. Lorena Breber
4. Vito Frinčić
5. Agata Gredičak
6. Karlo Rok Gredičak
7. Valentina Haus
8. Rene Hursa
9. Ema Jagarinec
10. Lara Jagečić
11. Petra Kovačić
12. Ines Kralj
13. Luka Kuhta
14. Lea Lendrec
15. Jessica Masten
16. Dora Oremuš
17. Eva Pelko
18. Lucija Poslek
19. Josip Škreblin
20. Mihael Šuk
21. Monika Tupek

 

Popis učenika 3.B razreda šk.god. 2018./19.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Leopold Benc
2. Martin Bodalec
3. Marcel Broz
4. Filip Cukovečki
5. Kristijan Gajšak
6. Jakov Gorup
7. Domagoj Horvatek
8. Mario Ivančić
9. Luka Juranić
10. Denis Jureša
11. Petar Kadojić
12. Franko Ladišić
13. Borna Mlinarić
14. Miroslav Novosel
15. Fabijan Pasanec
16. Kristijan Sinković
17. Rok Sinković
18. Roko Škrinjar
19. Mario Štehec
20. Dominik Tomić
21. Leon Zdolc
     
     
     

 

Popis učenika 3.D razreda šk.god. 2018./19.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Branko Bočkaj
2. Viktor Čmarec
3. Marko Halužan
4. Vinko Herceg
5. Marko Hrestak
6. Jasmin Huško
7. Mladen Jelačić
8. Antonio Kiseljak
9. Dario Lončarić
10. Nikola Martinić
11. Marko Mohač
12. Antonio Pergarić
13. Martin Petrovečki
14. Mihael Ptičar
15. Matija Som
16. Karlo Svečnjak
17. Eduardo Tepeš
18. Jelena Tisanić
19. Marko Vuk
     

 

Popis učenika 3.E razreda šk.god. 2018./19.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Marko Boršić
2. Matija Bosnar
3. Siniša Cesarec
4. Niko Čoh
5. Dalibor Čukac
6. Luka Fišter
7. Nikola Fišter
8. David Klauški
9. Stiven Klauški
10. Ante Knežević
11. Sebastijan Koprivnjak
12. Mateo Kramarić
13. Nikola Kroflin
14. Karlo Kusec
15. Kristijan Mikulić
16. Karlo Pleško
17. Antonio Smrečki
18. Kristijan Špoljar
19. Dominik Štimac
20. Jurica Rok Zajec
     
     
     
     

Popis učenika 3.F razreda šk.god. 2018./19.

 

RED.
BR.
IME PREZIME
1. Valerija Babić
2. Roberta Bedek
3. Lea Dravinec
4. Josipa Granc
5. Sara Horvat
6. Patricia Ivić
7. Martina Kahlina
8. Martina Kerep
9. Adriana Kesak
10. Mateja Klasić
11. Nikolina Lacković
12. Lorena Mojčec
13. Maja Očić
14. Danijela Skozret
15. Klaudija Smrečki
16. Ivana Tupek
17. Vlatka Vrbanc
     
     
     
     
     
     

 

preskoči na navigaciju