« Ožujak 2024 »

Posjet učenika SŠ Oroslavje Orometalu d.o.o.
Autor: Marina Krsnik, 18. 12. 2012.

Iva, Ena i Matija prezentirali međunarodni projekt gosp. Družincu i zahvalili se na pruženoj potpori bez koje posjet Varni ne bi bio moguć.

Prilikom ugodnog druženja gosp. Družincu uručili su i Zahvalnicu učenika i profesora SŠ Oroslavje

14.11.2012. učenici Iva, Ena i Matija posjetili su gosp. D. Družinca u prostorijama Orometala d.o. i prezentirali mu međunarodni projekt „Together We Can Make a Difference“ te zahvalili na doniranim sredstvima bez kojih put u Varnu, Bugarska ne bi bio ni zamisliv.

Zahvaljujući potpori gosp. Družinca i Orometala d.o.o. naši su učenici imali priliku posjetiti učenike u Varni, Bugarska, proširiti svoja znaja, poboljšati svoje jezične i socijalne vještine te stvoriti nova prijateljstva.

Prilikom ugodnog neformalnog druženja gosp. Družincu je uručena Zahvalnica učenika i profesora SŠ Oroslavje .

Thanks to the financial support of Mr Družinec and Orometal ltd. ten Eagles were able to visit the sister chapter in Varna, Bulgaria broaden their horizons, gain new experiences, make new friends and improve their language and  social skills.

Therefore, on November 14 Iva, Ena and Matija presented the international project to Mr Družinec, thanked for the support and presented him with the Acknowledgement on behalf of the students and teachers of Oroslavje High School.

Priloženi dokumenti:
Druzenje_s_gosp._Dragutinom_Druzincem.jpg (895.94 KB)