Jednom Eagles-u srcu zauvijek Eagles
Autor: Marina Krsnik, 3. 3. 2013.

Zajedničko druženje Eaglesa sa Sandrom, Teom, Kristinom i Ivom u Srednjoj školi Oroslavje

u srijedu, 27. ožujka

U srijedu 27 ožujka naše bivše Eaglesice, a u srcu Eaglesice zauvijek, posjetile su sadašnje članove našeg školskog ogranka i počastile nas svojim iskustvima, dojmovima i doživljajima koje su stekle za vrijeme svog aktivnog četverogodišnjeg djelovanja unutar ogranka.Sandra je pripremila pp o svom sudjelovanju na Globalnom forumu mladih u Denveru, Tea  je s nama podijelila iskustva stečena prilikom svog posjeta Kaliforniji, Kristina nam je ispričala o svojim dojmovima prilikom posjeta Pečuhu a Iva o svom angažmanu na Europskom forumu mladih u Berlinu.

Baš smo se lijepo proveli u društvu ovih krasnih, mladih i uspješnih studentica.

Sretno i uspješno i dalje- i hvala vam što ste nas posjetile.

On Wednesday 27 March, Sandra, Tea, Kristina and Iva-our former Eagles- and in their hearts lifetime Eagles- visited the current members of our school chapter and honored us with their experiences and impressions gained during their four- year- active involvement with the  Eagles chapter.

Sandra prepared a short talk and a power point presentation on her participation in Global Youth Forum in Denver, Tea on her visit to California, Kristina told us about her experiences gained during our visit to Pécs and Iva on her involvement in the European Youth Forum in Berlin.
We had a great time in the company of these beautiful, young and successful students.
Good luck to you girls -and thank you for visiting us J