UČENICI 2.B RAZREDA: ANTONIO MARIJANOVIĆ, GORAN MIHOVLJANEC, NINO PIHAČ I IVAN NOVOSEL U PRATNJI NASTAVNIKA DAVORA SOKAČA SUDJELOVALI NA ENERGETSKOM DANU U SREDNJOJ ŠKOLI KRAPINA 27.05.2015.
Autor: Marija Banožić Aličević, 1. 6. 2015.

Obilježavanje Energetskog dana započelo je završnicom projekta „Znanjem do energetskih ušteda“. Cilj projekta bio je educirati učenike, nastavnike i roditelje o prednostima, važnostima i mogućnostima održive gradnje, primjeni mjera energetske učinkovitosti i štednje energije u zgradama. Na natjecanju su sudjelovali učenici četiri zagorske srednje škole: SŠ Krapina, SŠ Pregrada, SŠ Oroslavje i SŠ Bedekovčina. Najbolje rezultate ostvarili su slijedeći učenici: Danijel Horvat (SŠ Bedekovčina), Zvonimir Gretić (SŠ Pregrada) te Ivan Novosel (SŠ Oroslavje).  Nakon dodjele nagrada uslijedila je konferencija za novinare na temu projekta „Energetska učinkovitost u kulturnoj baštini – EE CULTURE“. Nazočnima na konferenciji obratili su se: Župan Krapinsko-zagorske županije Željko Kolar, ravnatelj REGEA-e Julije Domac i direktor Zavoda energetska agencija za Savinjsku, Šalešku i Korušku regiju (KSSENA) iz Velenja Boštjan Krajnc.

Ostatak fotografija iz Krapine možete pogledati klikom na "opširnije."