ODRŽANA ZAVRŠNA SVEČANOST ZA MATURANTE TE PODIJELJENE NAGRADE NAJBOLJIM UČENICIMA
Autor: Marija Ubrekić, 9. 7. 2020.

U ponedjeljak je održana završna svečanost za učenike opće gimnazije te računalne tehničare za strojarstvo u malo drukčijim uvjetima.

Učenici 4.a i 4.b razreda ipak su imali priliku biti primjereno ispraćeni te nagrađeni za četverogodišnji trud i rad. Dodijeljene su nagrade učenicima koji su u sve četiri godine prošli s odličnim uspjehom, imali uzorno vladanje te svojim trudom doprinijeli školi.

Također, Krapinsko-zagorska županija nagradila je učenice Ivanu Belinić te Valentinu Haus za prolazak sva četiri razreda s prosjekom 5.0. Zamjenica župana, Jasna Petek, naglasila je kako tom nagradom žele razveseliti i nagraditi učenike.

Ovogodišnji su učenici generacije Valentina Haus (opća gimnazija) te Rok Sinković (računalni tehničar za strojarstvo). Nagradu grada uručio im je gradonačelnik Emil Gredičak nakon čega su se Valentina i Rok obratili svim okupljenima svojim iskrenim i zrelim govorom.

Iako su okolnosti bile drukčije nego inače, Srednja škola Oroslavje ponosno je ispratila još jednu generaciju koja je, po riječima svih koji su ih imali priliku upoznati, bila zaista posebna.

Neka im je sretno i uspješno u vremenu koje je pred njima!